I Warsztaty Spontanicznego Śmiechu i Relaksu.


Udało się! Z małymi perturbacjami, wystartowaliśmy z nowymi spotkaniami
– specjalnie dla rodziców!

 

Dzięki Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej Specjalnej 177 w Warszawie mogliśmy zaprosić rodziców Niewidzialnych na niesamowite Warsztaty Spontanicznego Śmiechu i Relaksu – w skrócie WSŚiR, To brzmi trochę jak świr i wcale nie obrażamy się na takie porównanie 🙂

 

Bo właśnie tak było – wariacko, wesoło, beztrosko i odprężająco.

 

To wszystko dzięki wspaniałej prowadzącej:  Danie Wojnowskiej – specjalistce od ludzkiej duszy i jej rozśmieszania oraz uczestnikom – zdecydowanym dać się ponieść radosnej chwili i pełnym entuzjazmu.

Za oknem świeciło cudne słońce, dając nam energię i tchnąc pozytywne myśli. W sali było cieplutko i bezpiecznie. Nasze dzieci bawiły się pod fachową opieką, wiedzieliśmy że mają się dobrze a my możemy czerpać energię z tej radosnej chwili.

 

Zobaczcie w galerii jak się bawiliśmy i dołączcie do następnego spotkania
– 21 kwietnia godzina 10:00 na Szczęśliwickiej 45/47.


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.