35. wspólna zabawa w Fun Digiloo Park


Po raz ostatni przed wakacjami spotkaliśmy się w Fun Digiloo Park – wielkim placu zabaw!

Wejście dla osób z niepełnosprawnością jest tam bezpłatne, co bardzo ucieszyło rodziców, dzieci ucieszyły się chwilę później – gdy zobaczyły olbrzymymi, piętrowy plac zabaw z kulkami, zjeżdżalniami, pomostami i trampolinami.

Pobiegły szybko eksplorować także  trudno było je złapać w kadrze.

Dla najmniejszych jest wydzielona bezpieczna przestrzeń i są bezpieczne ale wielu z naszych jest już całkiem dużych i nie byliśmy pewni czy się zmieszczą. Nie potrzebnie się martwiliśmy – na tym placu mogą poszaleć i duzi i mali. 

Na górze jest balkon z kawiarenką, gdzie można z góry popatrzeć na szalejące pociechy ale my woleliśmy szaleć wraz z nimi.

Dołączył do nas nowy dzieciak – Max. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy, bo to fajny chłopak i ma super rodziców.

Było świetnie – do zobaczenia po wakacjach!


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.