44. spotkanie – cudowny dzień dziecka pod namiotem


wspierają nas:

Tym razem będzie coś niesamowitego – nasze 44 spotkanie połączymy z dniem dziecka i przyszykujemy wspaniałe atrakcje.

A że jest to długi weekend i pogoda jest już całkiem letnia to wybieramy się pod namioty!

Jak jest na polu namiotowym przeczytacie tu–> KLIK

Kiedy:

Uwaga!!! Koniecznie dajcie znać, jeśli chcecie dołączyć:
kontakt@niewidzialnedzieci.pl

31.05-2.06 czyli Boże Ciało i Dzień Dziecka – same święta

Gdzie:

Warka, pole namiotowe nad Pilicą ok. 60 km od Warszawy.

Jak:

Do wyboru: można dojechać pociągiem ( pytajcie- podpowiemy jak ), lub jeśli ktoś woli, samochodem. Z pociągu mamy trochę do przejścia, około pół godziny spacerem, więc ciężkie bambetle przewieziemy wam na pole namiotowe – bez obaw.

W czym:

Śpimy w namiotach, jeśli ktoś nie ma swojego, to możemy mu wypożyczyć dzięki sieci Decathlon. Dajcie znać, jeśli potrzebujecie. Trzeba jednak zadbać samemu o karimatkę/materac i śpiworek! ( podpowiedź – jakiś mały jasiek też się przydaje )

Co jeszcze będzie się działo:

W czasie 3 dni pobytu przewidujemy dla chętnych dodatkowe atrakcje: spływ kajakami, rowery do zwiedzania okolicy, zorganizowane ognisko.
Warka jest niewielkim, uroczym miasteczkiem, położonym nad brzegiem Pilicy. Znana jest z… no cóż, browaru, ale także z okolicznych upraw jabłek. Jedną z atrakcji jest Szlak Jabłkowy, na stronie którego znajdziecie informacje o jego atrakcjach, a także o ciekawych miejscach i ofercie spędzania czasu w Warce oraz regionie.

Lokalizacja pola namiotowego:


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.