Ahoj przygodo!


Czyli co Cię czeka na naszym żaglowym szaleństwie

Każdy jest zaproszony na jeden dzień, bo jest dużo chętnych a chcemy, żeby każdy mógł popróbować pływania.

Do przystani nie polecamy przyjazdu samochodem. Przed przystanią jest 5 miejsc do zaparkowania (małe szanse, że będą wolne) na parking wewnętrzny można wjechać za opłatą 15zł/dobę ale tylko pod warunkiem, że właściciele cumujących tam łodzi nie będą tych miejsc potrzebować. Więc los samochodu jest niepewny…

Polecamy przyjazd komunikacją miejską – autobus 735 podjeżdża bardzo blisko – przystanek „Zegrze południowe” (nie pętla, tylko wcześniejszy) jest 50m od przystani. Pamiętajcie, że to już 2 strefa dla ZTM.

 

W przystani mamy mało przestrzeni, więc przygotujcie się psychicznie na trochę tłoku.

Ubikacja jest tylko przy wejściu – czyli dość daleko. Może być mało wygodnie jak ktoś jest mało w tej kwestii cierpliwy.

po przyjeździe podzielimy Was na grupy i wyznaczymy godziny pływania.

Kategorycznie zakazujemy wchodzenia na pomosty prowadzące do łodzi poza godziną wyznaczoną na start waszego pływania. Obowiązuje też zakaz kąpieli w Zegrzu.

Za dzieci i ich bezpieczeństwo odpowiadają rodzice. Na łódkach dziecko może być tylko razem ze swoim rodzicem i na jego odpowiedzialność.

Za szkody wyrządzone przez dzieci również odpowiadają rodzice.

 

Zastrzegamy sobie prawo do wyproszenia osób, które by nie przestrzegały zasad obowiązujących na przystani lub zagrażały bezpieczeństwu innych.


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.