Dlaczego my?


„Okazuje się bowiem, że kiedy szkoła kończy godziny lekcyjne, sala gimnastyczna staje się świadkiem rzeczy niebywałych. Powstają tu przedstawienia teatralne z udziałem podopiecznych szkoły. Prawdziwy teatr. Teatr niewidzialnych dzieci i zarazem teatr cieni, bo tak postrzegani bywają autystycy i niewidomi. Ich spektakle mówią o dziecięcych marzeniach, ale też o tym, co kładzie się cieniem na ich codzienności: trudnościach, ograniczeniach i wyzwaniach. Tu każdy ma szansę na rozwój swojej pasji i samorealizację. Tu, w miejscu bezpiecznym i pod opieką, może rozwijać talent, trenować przed „startem w wielki świat” lub po prostu dobrze się bawić.  
 
    Jednak żeby sala stała się Gimnastyczno-Artystyczną w pełnym tych słów znaczeniu, wymaga renowacji, doposażenia i lepszego dostosowania do potrzeb dzieci – małych artystów.”

Zobaczcie bardzo ważny film o tym jakie wydarzenia dzieją się na naszej scenie gimnastyczno- artystycznej i skąd nasze zdjęcie na plakacie. Nie potrzeba więcej słów…

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.