„SMART& ACTIVE KIDS”


Dzięki Fundacji innogy Polska od października do grudnia 2017 działy się wspaniałe rzeczy – jeden z naszych WolonWariatów – Karol działał z dzieciakami z rodzinnego domu dziecka. 

To była I edycja szkolenia „Smart&Active Kids”
skierowana do 10 wyjątkowych dzieciaków (Mileny, Weroniki, Julii, Krystiana, Łukasza, Dominika, Krzyśka, Marcina, Kuby i Błażeja) z rodzinnego domu dziecka w Sułkowicach. W ramach 3 wspólnie spędzonych miesięcy, odbyło się siedem lekcji pełnych pasji i marzeń, uczących cierpliwości i koncentracji, budujących pewność siebie i motywujących do działania, lekcji zarażających śmiechem, połączonych z nauką technik szybkiego czytania, treningiem sztuk walki i warsztatami kulinarnymi.

Karol jest zachwycony, mówi: to coś niesamowitego, kiedy możesz dać siebie i pomóc drugiej osobie w odkrywaniu samego siebie. Trzymam za dzieciaki mocno kciuki i wierzę, że wkrótce będzie o nich głośno !!!

Nie mamy wątpliwości, że to nie ostatni raz pracuje z naszymi dzieciakami 🙂

 

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu

 

„Smart&Active Kids”, czyli Akademia Rozwoju Twojego Dziecka jest wyjątkowa, ponieważ stanowi połączenie sprawdzonych i skutecznych narzędzi treningu mentalnego z aktywnością fizyczną. To pierwszy w Polsce 3 miesięczny program w tej formule stworzony z myślą o najmłodszych, który jest pozbawiony utartych schematów i pozwala młodemu człowiekowi na pełne wykorzystanie jego potencjału w drodze do realizacji swoich marzeń.

PROWADZĄCY: Karol Ciborowski – moją największą pasją jest prowadzenie zajęć fitness, motywując wszystkich którzy do mnie przychodzą, aby nie tylko na sali, ale również każdego dnia dawali z siebie 100%. Moją misją jest natomiast odkrywanie i rozwijanie tego, co masz w sobie najlepsze, aby żyć życiem pełnym pasji.

Więcej na stronie: karolciborowski.pl/smart-active-kids


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.