SPA w Ogrodzie na dzień Matki


fot. Agnieszka Mocarska Fotopisanie

SPA w Ogrodzie urodziło się w głowie jednej niesamowitej osoby, ale ona sama nic by nie zrobiła. Dlatego nie piszemy o niej
– bo SPA w Ogrodzie to cud który wydarzył się wśród wielu zapaleńców.

Jak organizm, co nie może działać z samym mózgiem, potrzebuje rąk, nóg, serca i nawet śledziony – tak  SPA w Ogrodzie nie znaczyło by nic, gdyby nie całe wielkie ruszenie wśród wolontariuszy w Krakowie, Kielcach i Warszawie.

 

I dzięki nim wszystkim – z okazji Dnia Matki – w rajskim klimacie Jazdowa,  zjechały się pomocne istoty o gorących sercach,

aby bezpłatnie pomagać na wszelkie sposoby.

Zobaczcie sami – spełnienie marzeń!

za zdjęcia dziękujemy Agnieszce Mocarskiej >> Fotopisanie

Były różnorakie masaże: misami, lomi, relaksacyjny i terapeutyczny, były wizażystki, fryzjerki, podolożki, refleksolodzy, instruktorzy jogi, fotografowie, nauka oddechu, pilates, robienie biżuterii, masaż twarzy i zabiegi oczyszczające, tatuaże henną, cudowne mieszanki ziół, warsztaty kosmetyczne i ekologiczne… wszystko co tylko można sobie wymarzyć.

 

Do tego trzeba dodać prostą i cudowną możliwość spotkania się, posiedzenia i pogadania. To też jest rzecz na którą mamy z niepełnosprawnymi dziećmi często nie mają czasu.

 

Nasze mamy skorzystały ze wszystkiego co się da w warszawskiej edycji i były zachwycone.

A dzieciaki w tym czasie były zaopiekowane w krainie jak ze snu…

Bardzo, bardzo dziękujemy!

Trudno wyrazić, jak bardzo dużo nam dał ten dzień… miłości, ciepła i energii

 

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu

Wideo dzięki „To działa, Organizacje społeczne”


O Dorota Credo

Dorota jest pomysłodawczynią i główną organizatorką akcji "Niewidzialne Dzieci". Wyszukuje miejsca spotkań, załatwia dotacje, gadżety i zniżki na wejście do wielu miejsc. Jest skarbnicą pomysłów. Czasem pełni rolę fotografa na spotkaniach - gdy może oderwać się od spraw organizacyjnych. Najczęściej ona zajmuje się obróbką zdjęć, które widzicie na naszej stronie. Prywatnie jest mamą autystycznego Oskara.